HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Bulutistan, Türkiye’nin ilk bulut bilişim brokeri olarak kurulmuş olup Microsoft, Google, Amazon, IBM, Oracle ve SAP şirketleri ile stratejk iş birliği anlaşmaları yapmıştır. Bu firmaların ürünlerin satmakta ve kullanarak hibrit çözümler üretmektedir. Bulutistan’ın aynı zamanda Profilo İş Merkezi içerisinde ortağı olduğu 600m2’lik beyaz alanı olan CDN, sanal sunucu, Olağan Üstü Durum Merkezi ve arşivleme/yedekleme alanlarında uzmanlaşmış bir Veri Merkezi mevcuttur. Bulutistan’ın %25’i kuruluş aşamasında yurtdışı menşeeli bir fon tarafından satın alınmuştır.

BULUTANYA SİZE NELER SUNAR?

Barındırma Hizmetleri : Barındırma hizmetlerimiz her türlü alan ("domain") kayıt işlemlerini, web sayfalarınız için gerekli barındırma hizmetlerini ("Linux & Windows hosting") ve sunucu kiralama hizmetlerini kapsamaktadır.

E-Ticaret Çözümleri : İş aktivitelerinizi Internet üzerine taşıyacak her türlü bilgi ve iletişim teknolojilerini sanal dünyada gerçekleştirecek projelerin yapılmasıdır, elektronik güvenli para transferi ve ödeme kanallarının yapılandırılması da çözümlerimiz arasında yer almaktadır.

Yazılım Çözümleri : İş süreçlerinizi elektronik ortamda daha hızlı gerçekleştirmenizi sağlayacak web tabanlı bilgisayar yazılım çözümlerimizdir. Kullandığımız teknolojiler PHP, ASP, .NET, JAVA ve veritabanı uygulamaları üzerine konumlandırılmıştır.

Dinamik İçerik Çözümleri : Dinamik içerik çözümlerimiz ile sayfalarınız için gerekli olan ya da ihtiyaç duyduğunuz her türlü flash, activex ve ajax bileşenlerinin oluşturulması ve bu bileşenlerin web sayfalarınıza adaptasyonu sağlanmaktadır. Ayrıca sitenizin arama makineleri için gerekli optimizasyonunun yapılması ve arama makinelerine kaydı da sunduğumuz çözümler arasındadır.

Danışmanlık ve Bakım Hizmetleri : Web sayfalarınız ve web tabanlı platformlarınızın dış kaynak yönetim modeli ile uzaktan ya da bir fiil yerinde her türlü destek ve bakım hizmetlerinin çözüm olarak sunulmasıdır. Firmamızın verdiği her türlü hizmet, Servis Seviyesi Garanti ("SLA: Service Level Aggrement") kapsamındadır.

  • Ticari Ünvan: ICT BULUT BİLİŞİM A.Ş.
  • Firma Adresi: Harbiye Mah. Darul Bedai Cad. İstanbul Kongre Merkezi No. 3 Şişli İstanbul
  • Mernis No: 0465045997100011
  • Kayıtlı Vergi Dairesi: Beyoğlu
  • Vergi Numarası: 465 045 9971
  • Tescil Tarihi: 14.07.2015
  • Ticaret Sicil Numarası: 983551-0
  • Oda Sicil Numarası: 983551-0

REFERANSLAR

Powered by WHMCompleteSolution