Güvenlik Hizmetleri

 • CubeShield

  Cube Shield koruması , özellikle son dönemlerde artan TCP SYN , ICMP , UDP ve aplikasyon atakları için koruma sağlanması için yarattığımız programın adıdır. Web siteleriniz yada aplikasyonlarınız sistemimizin arkasına alınarak koruma sağlanmaktadır. Bu hizmetle birlikte sitelerinizin kapanma sorunlarının önüne geçmiş olacaksınız.  Nasıl çalışır :


  DNS ayarlarınızda web sitenizin çalışması için size bir IP adresi verilecektir. Kayıtlarınızı size verilecek olan IP adresine göre güncellemeniz gerekmektedir. Eğer DNS sunucunuzda atak altındaysa , ücretsiz DNS hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.


  Bir kaç dakika içinde web sitenizin tüm trafiği öncelikle bizim sistemimize gelecek , bu gelen trafiği süzüp , zararlı olanları ayıklayıp sadece normal kullanıcı isteklerini sunucunuza yönlendireceğiz.


  Sunucunuz hangi lokasyon ve firmada olursa olsun , tüm trafiği süzüp size sadece gerekli olan trafiği göndereceğiz.


  Sunucunuza atak gönderen art niyetli kişiler , hiçbir zaman sunucunuzun gerçek IP adresini göremeyecekler , IP adresi olarak bizim size vereceğimiz yüksek güvenlikli IP adresine atak gönderiyor olacaklar. • Sadece sizin siteniz ile ilgilenen 7/24 destek personeli
 • Herhangi bir donanım yatırımı gerektirmez.
 • Günlük , haftalık , 15 günlük ve aylık periyotlar ile hizmet alınabilir.
 • Web sunucunuzun performansı etkilenmemektedir.

İSTEDİKLERİNİZİ YUKARIDA BULAMADINIZ MI?

0 850 222 85 88

Telefonun diğer ucunda size özel hosting çözümlerimizle yardımcı olmak için bekliyoruz!

REFERANSLAR

Powered by WHMCompleteSolution